Розклад уроків «Всеукраїнської школи онлайн»

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів транслюватимуться для учнів 5-11 класів. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. Також, за кожним класом закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.

Розклад занять:

 
Шановні Колеги!
            Видавництво «Країна Мрій» засвідчує  свою повагу та звертається  до Вас із клопотанням  долучитися до  Програми «Дистанційне навчання від видавництва “Країна Мрій”» та сприяти організації дистанційного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів вашого міста на період оголошеного карантину.
            Навчальний дидактичний мультимедійний  контент  для початкових класів «KM Media EdProfi» рекомендований для використання у початкових класах  згідно з переліком, затвердженим МОН, і схвалений для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Комісією з інформатизації змісту закладів освіти і науки України (Лист 07.06.2018 №221/12-Г-32) та Комісією з педагогіки та методики початкового навчання (Лист 04.09.2019 №22.1/1-Г-923).
До дистанційного навчання можуть долучитися:
НУШ 1клас; НУШ 2клас; 3клас; 4 клас
Ми  надаємо онлайн доступ до програми «Дистанційне навчання від видавництва «Країна Мрій» учителям і учням вказаних класів на період оголошеного карантину.
1.Учителю необхідно заповнити Заявку на підключення до дистанційного навчання.
https://docs.google.com/forms/d/1OiAzi6zbE4cjqHfmQDKkWjqJh1GdGA_t3-yWc5bCEZ0/edit
2.Заповнену Заявку надіслати на електронну адресу  office.kmmedia@gmail.com
3.Учителі і учні отримають індивідуальні коди доступу до онлайн  програми «Дистанційне навчання від видавництва Країна Мрій».
4. Вчителі повинні роздати індивідуальні коди доступу кожному учню свого класу.
5. Вчителі отримають методичні рекомендації з календарним плануванням щодо використання навчальних відео.
6. Вчителі і учні мають можливість використання унікальних навчальних відео від видавництва «Країна Мрій»
Наші контакти:
Керівник технічного відділу –Плясун Вікторія
+38099 6 800 900;   +38097 6 800 900;    +38073 6 800 901office.kmmedia@gmail.com
 
Бажаємо Вам здоров’я!
З повагою, Видавництво «Країна Мрій»                                        Почечун Лариса Юріївна


Білоцерківська районна державна адміністрація
Київської області
ВІДДІЛ ОСВІТИ
 
НАКАЗ
11.03.2020                      м. Біла Церква                           № 116
┌ 
Про тимчасове призупинення  освітнього процесу в закладах освіти
усіх типів та форм власності  Білоцерківського району
 Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України короно вірусу COVID-19», рішення позачергового засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 10 березня 2020 року № 2), листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 №1/9-154 щодо запровадження карантину в закладах освіти усіх типів та форм власності, наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 №64, протоколу позачергового засідання комісії Білоцерківської районної державної адміністрації з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій ( протокол від 12.03.2020 №4) та з метою попередження поширення короно вірусної інфекції COVID-19,
      НАКАЗУЮ:
 1. Призупинити з 12 березня по 03 квітня 2020 року освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти, проведення корекційно-розвиткової роботи у Білоцерківському районному інклюзивно-ресурсному центрі у зв’язку з карантином.
 1. Заборонити проведення масових заходів у закладах освіти до завершення карантину.
 1. Керівникам закладів освіти Білоцерківського району:
  1. 1 розробити заходи для забезпечення виконання навчальних програм та проведення навчальних занять з використанням різних форм навчання                                                                  до 13.03.2020;
  2. 2 невідкладно інформувати відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації про вжиті заходи та ситуації в закладах освіти Білоцерківського району                                              до 03.04.2020;
 1. 3 забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних вимог та проведення профілактичних заходів для попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострих респіраторних інфекцій                                                                            до 03.04.2020;
 1. 4 проводити серед здобувачів освіти, працівників закладів освіти та громадськості інформаційно-просвітницьку роботу з питань запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, гострих респіраторних інфекцій та невідкладних дій у випадку виявлення ознак захворювання                                                                Постійно.
 1. забезпечити мінімальне використання та жорстку економію енергоносії                                    до 03.04.2020;
 1.  забезпечити контроль за функціонуванням інженерних споруд,  мереж, комунікацій закладів освіти з метою недопущення аварійних ситуацій       до 03.04.2020;
 1. невідкладно інформувати відділ освіти Білоцерківської районної державної адміністрації про надзвичайні та нештатні ситуації у закладах освіти                                                                                   до 03.04.2020;
 1. довести наказ до відома всіх працівників закладів освіти під особистий підпис                      до 13.03.2020;
 1. на час призупинення навчально-виховного процесу встановити графік роботи працівників з 09.00 до 14.00 години                                                                 до 03.04.2020;
 2.  класним керівникам забезпечити доведення інформації стосовно навчання                               до 03.04.2020.
 1. Відновити навчання з 06.04.2020 року.
 2. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації А. Савицьку.
 
          Начальник відділу                                                             В. БАБЕНКО

ДОРОГІ ДІТИ!!!

 

Пам’ятайте про необхідність перебування в дома. Не збиратись групами, не їхати до міста на розваги, якомога менше контактувати та користуватись громадським транспортом. Тільки за невідкладної необхідності вирушати у торгові центри та супермаркети. Дотримуйтесь правил гігієни та профілактичних заходів. Уникайте скупчення людей та громадського транспорту!!! Бережіть себе та своїх рідних!!!

 

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

 

У зв’язку з поширенням коронавірусу

повідомляємо та попереджуємо, що діти не мають знаходитись та перебувати у місцях великих скупчень, не збиратись групами, а лишатись дома та дотримуватись правил гігієни та профілактичних заходів. Пам’ятайте що карантин – це  не канікули!!! Здоров’я ваших дітей  залежить від вас!!!