Практичні завдання для дошкільнят 
https://childdevelop.com.ua/worksheets/tag-detsad/?fbclid=IwAR0s0714jB029O3wcDzQjIIfceyKYxNDiIRwY9YFL3ol1dVQ0GAfBtm9dYk#.Xm9xIvmauug.facebook
 
Цікаві завдання для дітей
https://m.youtube.com/watch?v=PIfHnaTQFjc
Логопедичні відео-ігри
https://www.youtube.com/watch?v=OvlN-Oe2ICo&fbclid=IwAR2CgMjWTZKqDSg7k8pDjKJsh2pGnzyoT7CDiFx4aiOjFJWQPoCpYVGWiu8&app=desktop
50 обов’язкових завдань для дошкільнят під час карантину
http://osvita.ua/school/63379/

ПОРАДИ БАТЬКАМ НА КОЖЕН ДЕНЬ: ЯК ПОЛЕГШИТИ ЖИТТЯ СОБІ ТА ДІТЯМ

 1. Якщо вам набридло постійно просити та нагадувати дитині про її обов’язки, є простий вихід – малюємо переліки завдань і залишаємо їх  на чільному місці.  
 
2. Постійно повторюєте малюку, що він має зробити, а він ніяк не запам’ятає, бо є мама й тато, які завжди нагадають? Створіть наочний план дій малюка! Він буде бачити та діяти! 
 
3. Ви вкотре робите те ж саме зауваження, а малюк не реагує? Не біда! Придумайте кодове слово та щоразу при негожій поведінці промовляйте його спокійним, але суворим тоном. 
 
4. Якщо дитина постійно залишає свої речі по всьому будинку і геть не хоче їх складати на місце, поставте біля входу до її спальні коробку та скидайте туди всі речі, що «заблукали». 
 
5. Не виховуйте ледаря! Дитина має активно пізнавати навколишній світ, а для цього доведеться набити не одну гулю! Не поспішайте з допомогою – увімкнути світло чи дістати іграшку з шафи. Придбайте для малюка зручну табуретку, без труднощів неможливо досягти бажаної вершини.  
 
5. Говоріть з дитиною спокійно, якщо вам щось не подобається, повідомте їй про це так, щоб не присоромити її при сторонніх особах. 
 
6. Будьте уважні та чуйні до дитячих потреб і бажань – тоді у вас виникатиме менше конфліктів.
 
   Простий перерозподіл справ і спонукання до дитячої самостійності лише покращать атмосферу в сім’ї. Головне, шановні батьки, будьте спокійні та лояльні!