Завершена підготовка дитячого садка до нового навчального року: пофарбували підлогу і панелі, оклеїли новими шпалерами коридор, провели сан очистку всіх приміщень.  (Червень 2020 р.)

 


НА ЧАС К А Р А Н Т И Н У :
Практичні завдання для дошкільнят
 
https://childdevelop.com.ua/worksheets/tag-detsad/?fbclid=IwAR0s0714jB029O3wcDzQjIIfceyKYxNDiIRwY9YFL3ol1dVQ0GAfBtm9dYk#.Xm9xIvmauug.facebook
 
Цікаві завдання для дітей
https://m.youtube.com/watch?v=PIfHnaTQFjc
Логопедичні відео-ігри
https://www.youtube.com/watch?v=OvlN-Oe2ICo&fbclid=IwAR2CgMjWTZKqDSg7k8pDjKJsh2pGnzyoT7CDiFx4aiOjFJWQPoCpYVGWiu8&app=desktop
50 обов’язкових завдань для дошкільнят під час карантину
http://osvita.ua/school/63379/

В групі дитсадка Биковогребельської філії ОЗО 02 березня вихователь дитсадка Однорог Н.І. провела два заняття «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» ,  присвячене  Всесвітньому дню котиків. На першому діти складали пазли про котів та розповідали про домашніх тварин, зокрема про домашніх котиків , а на другому  через Інтернет переглянули фільми про життя та породи котиків.  Дошкільнята одностайні – потрібно любити тварин і не ображати їх.

 


В Україні святкують свято Колодій (Масляна) з давніх-давен. Наші предки вірили, що піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та закликати Весну. Символом цього свята є смачні млинці та вареники. Сьогодні  це свято не втратило популярності,   не стало менш цікавим, веселим і улюбленим для    дошкільнят Биковогребельської філії ОЗО. Фото розповідають як дошкільнята проводжали Зиму.(28.02.2020) 

 


Дошкільнята розповіли, як вони люблять рідну мову під час проведення  Тижня рідної мови (Лютий 2020 р.)

 

5 лютого 2020 року у Биковогребельській філії ОЗО проведено семінар- практикум для вихователів дошкільних відділень НВО та НВК „Ейдетика як засіб розумового розвитку дошкільнят”.  У ході семінару вихователі мали змогу переглянути заняття з використанням вправ ейдетики, проведеного вихователем різновікової групи Надією Однорог, де діти вчилися розмірковувати, формувати та обґрунтовувати свій асоціативний вибір, розвивати мовленнєву компетентність, психологічну базу для мовлення (уважність, сприйняття, пам’ять, мислення).
  Методист РМЦ Любов Бойко ознайомила педагогів із сучасними вимогами до організації освітнього процесу у закладах дошкільної освіти, а також про впровадженню ейдетики в систему роботи вихователя.
  Керівник РМО Алла Дмитрук ознайомила педагогів з теоретичними аспектами ейдетики (презентація) як однієї з сучасних здоров’язберігаючих технологій навчання та провела майстер-клас з даної теми. Педагоги мали можливість відчути позитивний вплив вправ ейдетики як системи, методу, інструменту навчання та ключової форми взаємодії педагога і дитини, на розвиток мовлення, мислення.

 


Люблять Новорічне свято дошкільнята та школярі. Цікаві сценки, хороводи, конкурси віршів, а також новорічні подарунки від "Озерна-Агро" та "Ізола"- все це було на шкільному святі.Традиційним стало Свято Осені у дошкільнят. Пісні, хороводи, загадки, зустріч з Осінню - це було все на святі...З Першим дзвоником розпочав роботу  і дитячий садок. 10 дошкільнят готуються до школи... Відбувся випуск дошкільнят шестирічного віку. Пять хлопчиків закінчили підготовку, а восени до них приєднаються ще дві дівчинки. Були пісні і танці, цікава мандрівка з капітаном Дімою, настанови та побажання друзів та батьків. Щасливого плавання, юні друзі !

 

Дошкільнята дуже відповідально готувалися до свята 8 Березня: приготували мамам подарунки, вивчили пісні і танці, співали пісні. А за старання одержали гучні аплодисменти глядачів !


Привітати наших дошкільнят прийшов святий Миколай. Всі слухняні діти розповіли про свою добру поведінку, читали вірші, танцювали, а Миколай вручив  їм солодкі подарунки .(Грудень 2018)

 


 
Для підтримання постійної температури в дитсадку сільська рада виділила понад 50 тис.грн. (сільський голова В.В.Курінний), відділ освіти РДА (В.В.Бабенко, Л.І.Веремієнко) допомогли стартувати  ідеї, а   ФОП Гулій А.А. з Полтави втілили ідею в життя.   28 жовтня робітники ФОП встановили  7 обігрівачів «Білюкс» в спальні (2), ігровій кімнаті (2), коридорі (2) та класі (1). Температура обігрівачів регулюється в залежності від температури повітря. Батьки і дошкільнята вдячні всім учасникам «операції»  «Білюкс» за турботу про підростаючих биковогребельців. Будемо з теплом !Цікаво пройшло «Свято осені» в групі дитсадка 25 жовтня. Дошкільнята співали, відгадували загадки, танцювали. За свою працю від Осені одержали подарунки.

 

Чудовий подарунок одержали дошкільнята від батьків, які виготовили для них нові просторі одежні шкафчики. Раділи обновці…

 


 

Наші випускники дитсадка 25 травня 2018 року подарували своїм молодшим друзям наочні посібники.

Свято 8 Березня провели дошкільнята: танцювали, співали, вітали мам. (Частина дітей в ці святкові дні хворіли). Свято вдалося…

Люблять наші дошкільнята Новорічне свято. Розіграли казку «Рукавичка», танцювали, водили хороводи. Зі святом вітав дошкільнят сільський голова В.В.Курінний, а подарунки одержали від товариств «Фортеця», «Ізола», «Озерна-Агро».

 
В нашій школі-дитсадку зажди є  шефи , які не байдужі до нашого повсякдення. Напередодні Нового року в школу завітали представники  фірми «Еделало» (генеральний директор Гьокхан Гьокче). Нам подарували в дитсадок  коврове покриття в ігрову кімнату, солодощі  та миючі засоби. Дошкільнята вдячні нашим благодійникам !

 

Святитель Миколай зранку засипав Бикову Греблю снігом, але не злякалися дошкільнята і дружно зібралися на свято. Ангелочки, Зірочки танцювали, співали пісень і чекали зустрічі з Миколаєм. А приніс він їм солодкі подарунки (від відділу освіти РДА та батьків) тому, що всі були слухняними. Незважаючи на заметіль, свято в дитсадку вдалося.

 

Понад 40 років у дитсадку використовували металеві ліжка, які не відповідали вимогам часу, морально застаріли. Доставити меблі допоміг сільський голова В.В.Курінний. Раділи дошкільнята, вихователі, батьки,  коли встановили нові сучасні дерев’яні ліжечка. А потурбувалася про наших дошкільнят начальник відділу освіти РДА О.П.Кравченко, яка віднайшла можливість обновити нашу спальну кімнату. Щира подяка Вам, Оксано Павлівно !

 Люблять дошкільнята гратися в ігровій кімнаті дитсадка.

Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 13 по 19 листопада 2017 року не залишалися осторонь і дошкільнята Биковогребельської філії Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З допомогою вихователів Н.І.Однорог та С.М.Мельник вони знайомилися з дорожніми знаками, з правилами безпечного руху в дитсадок та додому, поведінці на вулиці.

Весело святкували дошкільнята «День осені»: розгадували загадки, співали, танцювали, брали активну участь у конкурсах. Вітав дошкільнят зі святом завідувач філії В.В.Онопрієнко, а підготували свято вихователь Н.І.Однорог та музичний керівник О.Г.Блажко.

Дитячий садок працює в звичному режимі: граємося, танцюємо, навчаємося, обідаємо, смачно спимо…

 

Підготовку приміщень дитсадка завершено. Пофарбовано підлогу, панелі, відремонтовано ігровий майданчик, замінено постіль новою. Чекаємо 15 дошкільнят   1 вересня !

Люблять красиво одягатися наші дошкільнята. А 18 травня в «День вишиванки» вони продемонстрували свої святкові наряди.

 

Про любов до своїх мам, бабусь, сестричок розповідали дошкільнята на святі (06.03.2017 Р.).  До 8 Березня підготували пісні, вірші, танці, водили хороводи. Дітей вітала Весна (Іра Однорог), директор НВО В.В.Онопрієнко, мами.

 


 Весело зустріли Новий, 2017 рік, дошкільнята. Вивчили вірші, пісні, водили хороводи, а мами придбали красиві карнавальні костюми.   Дід Мороз і Снігурочка вручили по два подарунки, які передали дітям агрофірма «Озерна-Агро» (О.А.Шевченко) та ПП «Ізола» (М.О.Денисов).

 


 «Тиждень талантів і здібностей» (14-18.11.2016 р.) підтвердив, що учні і дошкільнята всі без винятку талановиті і здібні. Погляньте на виставку дитячих робіт і Ви все зрозумієте…

 

В осінні дні 1861 року в Биковій Греблі було відкрито школу. 155 років пройшло з того часу. А 36 років тому в школі відкрили і дитсадок   На ювілей школи завітали почесні гості з райдержадміністрації та райради, відділу освіти РДА, випускники минулих років. Наші дошкільнята не лише спостерігали, а й взяли активну участь у святковому концерті. Про святкування ювілею розкажуть фотографії (11.11.2016 року).

 

Вихованці дитсадка провели свято «Осінь золотая». Їжачок, Гном розказали дошкільнятам про прикмети осені, розповіли, як вони готуються до зими. А Осінь (О.Ільченко ) розповіла, що ж вона несе людям у своєму кошику. Ігри, естафети, танці були на цьому святі і всім було весело…

Создание сайта - web студия “Малина”