Люблять наші дошкільнята Новорічне свято. Розіграли казку «Рукавичка», танцювали, водили хороводи. Зі святом вітав дошкільнят сільський голова В.В.Курінний, а подарунки одержали від товариств «Фортеця», «Ізола», «Озерна-Агро».

 
В нашій школі-дитсадку зажди є  шефи , які не байдужі до нашого повсякдення. Напередодні Нового року в школу завітали представники  фірми «Еделало» (генеральний директор Гьокхан Гьокче). Нам подарували в дитсадок  коврове покриття в ігрову кімнату, солодощі  та миючі засоби. Дошкільнята вдячні нашим благодійникам !

 

Святитель Миколай зранку засипав Бикову Греблю снігом, але не злякалися дошкільнята і дружно зібралися на свято. Ангелочки, Зірочки танцювали, співали пісень і чекали зустрічі з Миколаєм. А приніс він їм солодкі подарунки (від відділу освіти РДА та батьків) тому, що всі були слухняними. Незважаючи на заметіль, свято в дитсадку вдалося.

 

Понад 40 років у дитсадку використовували металеві ліжка, які не відповідали вимогам часу, морально застаріли. Доставити меблі допоміг сільський голова В.В.Курінний. Раділи дошкільнята, вихователі, батьки,  коли встановили нові сучасні дерев’яні ліжечка. А потурбувалася про наших дошкільнят начальник відділу освіти РДА О.П.Кравченко, яка віднайшла можливість обновити нашу спальну кімнату. Щира подяка Вам, Оксано Павлівно !

 Люблять дошкільнята гратися в ігровій кімнаті дитсадка.

Під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 13 по 19 листопада 2017 року не залишалися осторонь і дошкільнята Биковогребельської філії Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. З допомогою вихователів Н.І.Однорог та С.М.Мельник вони знайомилися з дорожніми знаками, з правилами безпечного руху в дитсадок та додому, поведінці на вулиці.

Весело святкували дошкільнята «День осені»: розгадували загадки, співали, танцювали, брали активну участь у конкурсах. Вітав дошкільнят зі святом завідувач філії В.В.Онопрієнко, а підготували свято вихователь Н.І.Однорог та музичний керівник О.Г.Блажко.

Дитячий садок працює в звичному режимі: граємося, танцюємо, навчаємося, обідаємо, смачно спимо…

 

Підготовку приміщень дитсадка завершено. Пофарбовано підлогу, панелі, відремонтовано ігровий майданчик, замінено постіль новою. Чекаємо 15 дошкільнят   1 вересня !

Люблять красиво одягатися наші дошкільнята. А 18 травня в «День вишиванки» вони продемонстрували свої святкові наряди.

 

Про любов до своїх мам, бабусь, сестричок розповідали дошкільнята на святі (06.03.2017 Р.).  До 8 Березня підготували пісні, вірші, танці, водили хороводи. Дітей вітала Весна (Іра Однорог), директор НВО В.В.Онопрієнко, мами.

 


 Весело зустріли Новий, 2017 рік, дошкільнята. Вивчили вірші, пісні, водили хороводи, а мами придбали красиві карнавальні костюми.   Дід Мороз і Снігурочка вручили по два подарунки, які передали дітям агрофірма «Озерна-Агро» (О.А.Шевченко) та ПП «Ізола» (М.О.Денисов).

 


 «Тиждень талантів і здібностей» (14-18.11.2016 р.) підтвердив, що учні і дошкільнята всі без винятку талановиті і здібні. Погляньте на виставку дитячих робіт і Ви все зрозумієте…

 

В осінні дні 1861 року в Биковій Греблі було відкрито школу. 155 років пройшло з того часу. А 36 років тому в школі відкрили і дитсадок   На ювілей школи завітали почесні гості з райдержадміністрації та райради, відділу освіти РДА, випускники минулих років. Наші дошкільнята не лише спостерігали, а й взяли активну участь у святковому концерті. Про святкування ювілею розкажуть фотографії (11.11.2016 року).

 

Вихованці дитсадка провели свято «Осінь золотая». Їжачок, Гном розказали дошкільнятам про прикмети осені, розповіли, як вони готуються до зими. А Осінь (О.Ільченко ) розповіла, що ж вона несе людям у своєму кошику. Ігри, естафети, танці були на цьому святі і всім було весело…

 

     В День вчителя та в День дошкілля не залишилися осторонь дошкільнята. Їхній танець з осіннім листям викликав шквал аплодисментів. Незважаючи на юний вік, танцювали і веселилися як дорослі…
Традиційно у перші навчальні дні в нашій школі - дитячому садку проходить свято квітів, плодів, овочів. Учні та дошкільнята готують найрізноманітніші композиції, цікаві і оригінальні підписи букетів, демонструють свою любов до природи і довкілля. Найкраща розповідь – фотографії свята.(12-16.09.2016)

 


 

Ось і прийшло радісне свято Першовересня у дитячий садок. Дошкільнята вітали учнів –першокласників, з нетерпінням чекали Першого дзвоника, сфотографувалися на згадку з мамами, вихователями... Завершена підготовка школи-дитсадка до нового навчального року. 16 серпня до нас завітали заступник голови Білоцерківської РДА Ю.П.Устич та начальник відділу освіти РДА О.П.Кравченко. Директор НВО В.В.Онопрієнко розповів про виконані об’єми робіт, проблеми НВО (недостатньо комп’ютерів, заміна опалювального котла), а також ознайомив з роботою дитсадка, навчальних кабінетів, провів екскурсію в шкільний краєзнавчий музей. Почесні гості залишилися задоволеними станом підготовки НВО до нового навчального року.

 

Під час свята Останнього дзвоника ігрова кімната дитсадка поповнилася новими іграшками. Депутат Білоцерківської районної ради О.В.Грузинський та сільський голова В.В.Курінний вручили дошкільнятам набір цікавих ігор, а випускники - дев’ятикласники також доповнили дитсадок подарунковими наборами. Дошкільнята вдячні за цікаві подарунки.

Під час Тижня безпеки дорожнього руху (16-20 травня 2016 р.) дошкільнята знайомилися з правилами переходу вулиці, дорожніми знаками, правилами поведінки на вулиці. Вихователь Н.І.Однорог в черговий раз нагадала дошкільнятам, яку небезпеку несе дорога для пішохода і що потрібно робити для попередження травматизму.


Коли Ви запитаєте у вихованців дитсадка Биковогребельського НВО «Чиїх батьків ви діти?», вони гордо скажуть: «Ми – українці!». І це підтвердили діти в День вишиванки (19 травня). Подивіться, які ми красиві у вишитих нашими мамами і бабусями вишиванках разом з вихователькою Надією Іванівною Однорог ! 

 

 
У Великодні дні ми, дошкільнята, не сиділи  вдома. 02 травня 2016 р. до нас у гості завітали юні друзі з білоцерківського Будинку молитви. Разом з «стюардесами» ми ремонтували літак, здійснювали політ, розгадували загадки, брали участь у конкурсах, дивилися лялькову виставу. Всі  дошкільнята, на закінчення зустрічі, отримали Великодні подарунки.

Напередодні Великодніх свят (29.04.2016 р.) до нас завітала група  артистів на чолі з Іриною Володимирівною з молитовного будинку міста Біла Церква. Нам, і Королю з Королевою, вони розповіли про походження свята Великодня:  таксист і пекар, Червона Шапочка і історик. Ми відповідали на запитання вікторини, брали участь в іграх. А завершилася зустріч врученням Великодніх подарунків з солодощами та канцтоварами. До учнів та дошкільнят  НВО 14 квітня 2016 р. з пізнавально-розважальною програмою завітав Театр живих екзотичних тварин «RIO». Діти здійснили мандри у світ рептилій та павукоподібних, зустрівшись, а окремих і погладивши: черепаха і гекон, агама і хамелеон, удав і крокодил, павук - птахоїд і папуга Ара. Прозвучала і цікава розповідь про екзотичних тварин. Та найбільші враження залишилися у найменших – дошкільнят.

  
 

Під час проведення свята 8 Березня 2016 року дошкільнята та учні в своїх піснях, віршах, танцях розповідали про те, як вони люблять і поважають своїх мам, бабусь, вчителів-жінок. Всі учасники виконали свої номери «на відмінно», а найкращою їм оцінкою були довготривалі оплески глядачів.


 

Весело, весело зустріли Новий, 2016, рік учні та дошкільнята. Вірші, пісні, хороводи навколо ялинки, сценки – все це побачили на святі мами, тата, бабусі. А які красиві карнавальні костюми були у дітей!  Завершилося свято врученням Новорічних подарунків, які надали наші спонсори : «Озерна-Агро» (О.А.Шевченко), ПП «Ізола» (Денисов М.О.), фермер В.В.Курінний.

 

Розклад занять
різновікова група ( молодша, середня, старша)   дитячого садка при Биковогребельському  НВО «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок» на 2016-2017 навчальний  рік
                Понеділок
 1.Мовленнєвий розвиток
 2.Художньо-естетичний розвиток (образотворча  діяльність: малювання)
 3.Пізнавальний розвиток (ознайомлення з природою) старша група
                            
               Вівторок
  1.Пізнавальний розвиток (математика)
  2.Художньо-естетичний (музичне виховання)
  3.Фізичний розвиток
   Пізнавальний розвиток (валеологія)
                           
                 Середа
  1.Пізнавальний розвиток (ознайомлення з навколишнім)
  2.Художньо-естетичний розвиток (ліплення) середня, старша група
  3.Мовленнєвий розвиток
                            
                  Четвер
  1.Пізнавальний розвиток (математика) (старша група)
  2.Пізнавальний розвиток (ознайомлення з природою)
  3.Художньо-естетичний (музичне виховання)
                        
                   П'ятниця
  1.Мовленнєвий розвиток  
  2.Художньо-естетичний (аплікація/ліплення - молодша, аплікація-середня, старша)
  3.Фізичний розвиток
 
Тривалість одного заняття:
у молодшій групі – не більше 15 хвилин;
 у середній – 20 хвилин;
у старшій – 25 хвилин.
 
  
 
Додаток 1
Робочий навчальний план  різновікової групи
Биковогребельського  НВО «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок»
на 2016-2017 навчальний рік
 
 
 
Заняття
Орієнтовна кількість занять на тиждень
 за віковими групами
 
друга
молодша
(від 3  до 4  років)
середня
 (від 4  до 5 років)
старша
 (від 5 до 6 (7) 
років)
Мовленнєвий розвиток 3 3 3
Пізнавальний розвиток
(ознайомлення з природою)
1 1 2
Пізнавальний розвиток
 (ознайомлення з навколишнім)
1 1 1
Пізнавальний розвиток
 (математика)
1 1 2
Пізнавальний розвиток
(валеологія)
1 1 1
Художньо-естетичний розвиток
 (образотворча діяльність:малювання)
1 1 1
Художньо-естетичний
(музичне виховання)
2 2 2
Художньо-естетичний розвиток
 (ліплення)
- 1 1
Художньо-естетичний
 (аплікація)
 
-
1 1
Художньо-естетичний
 (аплікація ліплення)
 
1
- -
Фізичний розвиток 2