Розпочався опалювальний сезон. Для підтримання температури завезено обрізки з «Мебель-Стар».(Листопад 2019 р.)

 


 
Раптові снігопади обмежують рух на території школи. Для очистки від снігу тротуарів та під’їзних шляхів виділяє транспорт ФГ «Курінний».(Січень 2019)

 

Для підтримання в школі-дитсадку тепла потрібні дрова, які виділяє ТОВ «Дана грінхаус» (Романенко І.Ф.),  для  доставки трактор виділяє ФГ «Курінний». Вдячні за допомогу ! (Січень 2019)

 

Черговий подарунок одержала наша школа від ПОСП «Одісей», керівники якого закупили плитку та будівельні матеріали, а від  ФГ «Курінний» одержали клей для плитки.   За кошти спонсорів проведено капітальний ремонт вхідних сходів у школу. (30.08.2018 р.)

 

Постійну допомогу одержує школа від ТОВ «Озерна-Агро», де генеральним директором Вільд Бертольд Карл Алоіс. Напередодні навчального року (29.08.2018 р.) встановили 3 металопластикових вікна. Дякуємо за допомогу.

 

Дирекція підприємства іноземного капіталу «Ізола» (директор М.О.Денисов) постійно допомагає школі та дитсадку у придбанні миючих засобів, інвентаря для прибирання, друкарського паперу. Дякуємо за розуміння і допомогу школі. (29.08.2018 р.)

 
Чудовий подарунок одержали учні школи напередодні свята 8 Березня: сільський голова В.В.Курінний допоміг  встановити швидкісний інтернет від ТОВ «Саток-БЦ»,  а підприємство іноземного капіталу «Ізола» подарувало маршрутизатор для Wi-Fi  (директор Денисов Микола Олексійович). Сучасні технології прийшли і в нашу школу. 

 

Після сильного снігопаду розчистити біля школи доріжки допомагає технікою фермер Курінний В.В., а привезти дрова в шкільну котельню виділяє транспорт ТОВ «Озерна-Агро» (директор Шевченко О.А.).  Колектив вдячний нашим спонсорам.

 


 


Постійну допомогу надає нашій школі та дитсадку підприємство іноземного капіталу «Ізола» (директор Денисов Микола Олексійович) . Цього разу надали нам допомогу миючими засобами, закупили лінолеум у кабінет, придбали мітли, віники. Учні вдячні за надану допомогу.

 Люблять дошкільнята Биковогребельської філії, коли їм роблять подарунки. Цього разу засновник ПОСП «Одісей» с.Бикова Гребля Семеняк Сергій Анатолійович подарував дошкільнятам у спальну кімнату нові покривала на ліжка та сучасні (не з пір’ям)  дитячі подушки. Дошкільнята вдячні спонсору за чудовий подарунок.


 
Завершується підготовка школи та дитсадка до нового навчального року. Вчителі, працівники, батьки (вірніше – мами) білять, фарбують класи, коридори, приміщення дитсадка. Не залишаються поза увагою і квітники. Допомогу у підготовці приміщень надають батьки,  ТОВ «Озерна-Агро» (директор Шевченко Ольга Андріївна), сільська рада (Курінний Віктор Валентинович).

 

Чудовий подарунок зробив для дошкільнят та учнів Бикової Греблі голова благодійного фонду «Фортеця» Ференець Олександр Борисович напередодні закінчення навчального року. На подвір’ї школи встановили дитячий майданчик «Гірки для Єгорки». Дякує громада села за благодійність Олександру Борисовичу !

У Биковогребельській філії Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за виділені кошти сільською радою (Курінний В.В.) та при сприянні відділу освіти РДА (Кравченко О.П.) замінено ШІСТЬ вікон на металопластикові (галерея спортзалу та вхід в навчальну майстерню). Дерев’яні вікна відслужили свій термін (з 1970 року), а тому були замінені на теплозберігаючі. Чудовий подарунок до Великодніх свят !

 

 Весело зустріли Новий, 2017 рік, учні та дошкільнята. Вивчили вірші, пісні, водили хороводи, а мами придбали красиві карнавальні костюми.   Дід Мороз і Снігурочка вручили по два подарунки, які передали дітям агрофірма «Озерна-Агро» (О.А.Шевченко) та ПІКФ «Ізола» (М.О.Денисов). Діти вдячні спонсорам за святкові подарунки.


Продовжується утеплення приміщень НВО. На кошти, які виділив виконком сільської ради (сільський голова В.В.Курінний), фірма «Світ вікон» встановила три нових металопластикових  вікна.Щоб було  тепло в школі, необхідна котельня. Для заміни одного з котлів кошти виділила райрада та відділ освіти, а доставити його в котельню допоміг фермер Володимир Курінний. Тепло буде, якщо є дрова.  ТОВ «Озерна-Агро» (директор О.А.Шевченко) виділили транспорт, а «Мебель-Стар» (керівники Ігор та Юрій Яременки) – дрова. Є тепло, то й учні здорові…

 

Завершується підготовка до нового, 2016/17 навчального року. Проведено санітарну очистку всієї території НВО (вивезено шлак від котельні, сміття, розчищено під’їзд до школи). Допоміг провести суботник сільський голова В.В.Курінний.


Вийшов мотор з ладу і школа-дитсадок залишилися без води. Незважаючи на канікули, водонапірна башня була  відремонтована. Оперативно прийняли рішення директор НВО В.В.Онопрієнко та сільський голова В.В.Курінний і протягом двох днів у мережі з’явилася вода. НВО до нового навчального року по водопостачанню готове.


Завершено благоустрій села – встановлено бетонну огорожу біля школи, дитсадка та адмінбудинку (10 – 20 червня 2016 р.). Замінено залізну, застарілу на більш сучасну за кошти сільської ради (сільський голова В.В.Курінний).


19 квітня для колективу  Биковогребельського НВО сталася приємна подія. За спонсорської допомоги агрофірми «Озерна-Агро» (директор Шевченко Ольга Андріївна) було замінено дерев’яні конструкції трьох вікон та вхідних дверей на кухню на металопластикові, енергозберігаючі. Ми всі  (учні, педколектив, батьки)  вдячні нашим постійним спонсорам  і  особисто Ользі Андріївні за постійну турботу про підростаюче покоління.


 

Котел КС -100 під'єднали до системи.Котел допомогли встановити через спонсорів(22 тис.грн.), а придбати та привезти котел з Фастова  допоміг сільський голова Курінний Віктор Валентинович. 

 Завершилася підготовка шкільної котельні до опалювального сезону. За кошти відділу освіти РДА в м. Києві (майже під Броварами) були придбані в котли колосники.  Доставити їх нам допоміг сільський голова Віктор Валентинович Курінний, а кошти на бензин виділив фермер Володимир Курінний. Колектив НВО та батьки вдячні за надану допомогу.


 

На свято День знань до нас завітали спонсори, які постійно допомагають школі і дитсадку. Від них учні 1 класу отримували подарунки, а для школи від ПОСП «Одісей» (директор П.Г.Капляр) та фермерського господарства Володимира Курінного був вручений монітор. Влітку від сільгосппідприємства «Озерна-Агро» (директор О.А.Шевченко) в НВО встановлено 6 металопластикових вікон, а учні початкових класів отримали комп’ютер. Директор НВО В.В.Онопрієнко вручив «Подяки»  нашим спонсорам !

 


 

Завершили підготовку до нового навчального  року у  Биковогребельському НВО. За допомогою спонсорів (меблева фабрика «Модерн», директор Ступак Станіслав Миколайович та ПП «Мебель-Стар», директор Яременко Ігор Олександрович)  27 серпня було встановлено три металопластикових  вікна:  в туалеті дитсадка з фрамугою, при виході на 2-й поверх та в кабінеті практичного психолога – соціального педагога.   Влітку встановлено 9 нових теплозберігаючих вікон. Учні та батьки вдячні спонсорам.     У Биковогребельському НВО, готуючись до зими,  проведено заміну шести вікон на метало пластикові з допомогою агрофірми «Озерно-Агро»  (директор Ольга Андріївна Шевченко). Колектив НВО вдячний спонсорам.


Завершився опалювальний сезон, а ми розпочали готуватися до нового. Під час суботника було заготовлено і заскладовано дрова для опалювального сезону. Допомагав нам заготовляти дрова фермер Шовкопляс І.М.

 

На кухні вийшла з ладу дуже стара електром’ясорубка (працювала з 1975 року). Нам на допомогу прийшов наш спонсор СТУПАК Станіслав Миколайович («МФ Модерн»). Для кухні він придбав нову сучасну електром’ясорубку. Працівники та учні НВО вдячні Станіславу Миколайовичу за своєчасну допомогу школі.  (07.10.2013 р.).

  
З настанням прохолодної погоди розпочала роботу шкільна котельня. А щоб було тепло, потрібні дрова. Їх нам виділив Станіслав Миколайович Ступак (МФ «Модерн»), а привезти допомогла фірма «Агро-Озерна» (Шевченко О.А.).  Колектив школи та батьки вдячні спонсором за турботу.

 


 Завершилися  ремонтні роботи по підготовці НВО до нового навчального року: пофарбовано всю підлогу, побілено, проведено косметичний ремонт спортзалу, біля умивальників стіну покрили плиткою, підготовлено котельню до опалювального сезону. Допомогли у підготовці НВО наші спонсори-організації, якими керують: Ступак С.М., Яременко І.О., Денисов М.О., Капляр П.Г., Міщенко А.М., Піскарьова Н.С., Курінний В.В., а також свій внесок зробили вчителі, працівники НВО, батьки. Школа-дитсад чекає своїх вихованців.
 

 

За рахунок батьків та вчителів проведено капітальний ремонт шкільної котельні: встановлено новий водяний насос та компенсатор об’єму,  відремонтовано один з котлів (протікав),встановлено нові термометри температури води.  Насос та компенсатор придбав відділ освіти РДА.
 

 

Завершується опалювальний сезон 2012-2013 року. Щоб було тепло в приміщеннях НВО, наш постійний спонсор С.М.Ступак («МФ Модерн») безкоштовно виділяв дрова в шкільну котельню. Батьки, учні, дошкільнята вдячні Станіславу Миколайовичу за тепло в класах.  Перевозили дрова автотранспортом, який виділяли «Озерна - Агро» (Н.С.Піскарьова ) та ПОСП «Одісей» (П.Г.Капляр).

  

Квітами вітав депутат районної ради С.М.Ступак жіночий колектив школи-дитсадка зі святом 8 Березня. За його дорученням квіти вручав помічник депутата О.Б.Малий.

Сьогодні важко вести господарство школи-дитсадка без допомоги спонсорів. Відчутну допомогу надають «ВП Будсервіс» м. Біла Церква (Ю.О.Залізняк), ПОСП «Одіссей» (П.Г.Капляр), фермерське господарство «Курінний» (Курінний В.В),ТОВ «Ізола»(М.О.Денисов), «Mebel(M.S.) Star» (І.О.Яременко )  "Озерна-Агро" (Н.С.Піскарьова) та ін.
  А з 01 вересня 2010 року опікується проблемами школи – дитячого садка Станіслав Миколайович Ступак, директор меблевої фабрики «Модерн», депутат Білоцерківської районної ради. Новообраний депутат переймається проблемами  школи: придбав для дитсадка м’які меблі, шафи, дитячі крісла, а для школярів – спортивні мати, комп’ютерні столи та стільці до них. Виготовлено і нову вивіску  школи-дитсадка. Проведено  ремонт шкільного спортивного залу: замінено електрощит та освітлення, відремонтовано стіни, пофарбовано стіни і підлогу…

  

Урочисте відкриття спортивного залу. 12 вересня 2012 року

 Директор НВО В.В.Онопрієнко та директор «МФ Модерн» С.М.Ступак задоволені – спортзал готовий до занять !
 

Для учнів школи за кошти спонсора С.М.Ступака були організовані дві екскурсійні поїздки в м.Київ. Учні відвідали музей Великої Вітчизняної війни, Києво-Печерську лавру,музей народної архітектури та побуту у с. Пирогове, зоопарк. 
   Батьки, учні, педагогічний колектив школи-дитячого садка вдячні Станіславу Миколайовичу та всім спонсорам за турботу про підростаюче покоління, за спонсорську допомогу в наш непростий час.
   Життя триває...

 

 В гості до учнів та дошкільнят завітав   директор «МФ Модерн» С.М.Ступак з Новорічними подарунками: м’які іграшки та солодощі одержали всі учасники новорічного свята.

 

Весело провели Новорічне свято учні та дошкільнята:весела конкурсна програма, лотерея, хороводи.Під час проведення Новорічного ранку та балу - маскараду всі дошкільнята та учні 1- 9 класів отримали ао три  Новорічні подарунки від спонсорів школи Ізола»(М.О.Денисов) , «Озірно-Агро» (Н.С.Піскарьова )та «Модерн» (Ступак С.М). 

  

Завершено підготовку школи-дитячого садка до нового, 2012-2013 навчального року. За кошти наших спонсорів ВП «Будсервіс» (Ю.О.Залізняк), «Модерн» (С.М.Ступак), «Мебель-стар» (І.О.  Яременко), «Ізола» (М.О.Денисов), а також за вчительські та батьківські кошти завершено фарбування підлоги, панелей у всіх приміщеннях НВО, повністю підготовлено два внутрішніх туалети для користування, замінено умивальники та водопостачання на харчоблоці. Дирекція НВО вдячна спонсорам за надану допомогу школі-дитячому садку.  Комісія відділу освіти та районної СЕС відмітили добру підготовку НВО до роботи з 01 вересня.

За кошти, які виділив для дитячого садка депутат Київської обласної ради Віталій Іванович Гудзенко, замінено водопостачання  та встановлено нові унітази в туалеті для дошкільнят. Батьки вдячні депутату за надану допомогу.

 

 

   

Спонсори школи-дитсадка надають постійну нам  допомогу. Курінний Володимир Валентинович (ФГ «Курінний) придбав для їдальні комплект мисок, тарілок, стаканів (по 60 штук) та 20 кг хлорного вапна для дезинфекції, а приватний підприємець Гордієнко Володимир Михайлович подарував нам два комплекти ножів та набір каструль і чайника для харчування дитячого садка. Учні та дошкільнята вдячні за допомогу.

 

 Даний сайт створений за сприяння директора «МФ Модерн» Станіслава Миколайовича Ступака.