Дорогі друзі !
Звертається до Вас  завідувач філії ОЗО у зв’язку з початком нового навчального року в умовах карантину
Шановні вчителі, батьки, учні! Всі ми зараз переживаємо складні часи і нам усім доводиться адаптуватися до нових реалій. Дуже важливо нам – учителям-учням-батькам – бути єдиними та трибічно вмотивованими, адже це є запорукою ефективності освітнього процесу. Майже ніхто з нас не був на всі 100% готовий до дистанційного навчання, але сьогодні  умови пандемії перетворили домівки вчителів на робочий простір. Ми розуміємо, що кожна дитина потребує допомоги, саме нашої допомоги, адже вони ще не здатні відповідально та самостійно планувати своє життя та навчання.  
Дійсно важливо усвідомлювати, що школа – це не меблі, не кольорові стіни, школа – це місія та цінності, які нас із вами об’єднують. Саме у цей час ми маємо об’єднатися та побудувати спільне бачення і шлях, яким підуть наші діти.
Що значить для вчителя не бачити дитячих очей, не відчувати їхніх емоцій, замість живого спілкування у класі викладати тести та завдання онлайн і навіть не бачити на власні очі, як учні працюють над ними.    Для нас цінна кожна хвилина вашої уваги до навчання. Ми хочемо, щоб ви знали, діти, ви ті, заради кого ми сьогодні опановуємо нові освітні технології, вчимося нестандартним методам навчання, ви ті, кому ми завжди готові присвятити свій час.
Залишаймося близькими, незважаючи на будь-які дистанції.
  • Щодо маскового режиму.
Вхід на територію школи та дитсадка, перебування на коридорах учнів - обов’язково у масках
Зрозумійте, що 120 одноразових масок на один день не "потягне" жодна структура, а ще необхідна утилізація. Тому, з розумінням прошу забезпечити своїх власних дітей масками. Це не надто кошторисно.
  • Щодо антисептиків.
Ми забезпечимо можливість антисептичного та дезінфекційного режиму в школі та дитсадку, але, якщо не складно, "малесенький" антисептик у портфель таки покладіть. 
  • Щодо входу до школи і на територію школи.
Так, згідно з рекомендаціями МОН, ми зробили три входи на територію і два входи до приміщення різними потоками, а у дитсадка свій вхід. Просимо з розумінням поставитись до того, що батьки не допускатимуться у приміщення школи та дитсадка.  Лише в окремих випадках.
  • Щодо температурного скринінгу.
Ми зобов’язані  забезпечити скринінг усіх учасників освітнього процесу на вході до приміщення школи. Але дуже просимо вас, шановні батьки, подбайте про це ще у своїх домівках.
Перед відправленням дитини до школи виміряйте їй температуру і повідомте до 830  вчителя будь-яким зручним для вас способом, якщо у дитини вище 37,2. Будьте відповідальними батьками своїх дітей.
  • Підвезення учнів до школи та дитсадка здійснюватиметься автобусами Шкарівського ліцею та Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст.  В автобус допускаються лише учні в масках та за кількістю посадкових місць.
  • Щодо харчування.
Воно здійснюватиметься згідно з новими вимогами безпеки. Для цього уже змінено графік перерв і проведено відповідну організаційну роботу у приміщенні їдальні. Харчування безкоштовне для 1-4 класів буде. Попіклуйтеся про питну воду для своєї дитини.
  • Щодо роботи гуртків. Так, вони працюватимуть з відповідними умовами щодо безпеки.
  • Щодо свята 1 вересня.  Плануємо розпочати о 9.00.
Очікуйте на сюрпризи. Точно не буде загальної традиційної лінійки, але є цікаві ідеї для всіх.
  • Щодо нашого спільного розуміння.
Важко мені щось спрогнозувати на далеку перспективу, але від усіх нас, від нашої спільної солідарності й залежить результат. Я б дуже хотів, щоб наше очне навчання розпочалося 1 вересня 2020 року і закінчилося не раніше 31 травня 2021 року. Ми чекаємо з нетерпінням на зустріч. 
 Шановні батьки ! Хочу Вашого розуміння і вірю, що ви зрозумієте мене: - Йдучи до школи чи в дитсадок у дитини повинно бути в рюкзаку:
= пакет із застібкою в якому знаходиться:
- 3 (три) маски на один день
- одна пара рукавичок
- 1 бутилочка  (спрей) антисептику
- 1 пачечка антисептичних вологих серветок
А також у дитини повинна бути пляшечка з водою (але не солодка типу «Караван» чи «Пепсі»…
 
                                                                                                          З повагою завідувач філії ОЗО В. В. Онопрієнко
20 серпня 2020 року