Учні старших класів під час декади англійської мови провели конкурс стінгазет, вікторину, виконували пісні, читали вірші, розіграли сценку. Всім було цікаво.(Лютий 2020 р.)

 


 До учнів та дошкільнят завітав святий Миколай. Діти подивилися мультфільми про святого Миколая, дізналися історію походження свята,  розповідали вірші, співали. А святий Миколай вручив всім солодкі подарунки від себе,  райдержадміністрації та відділу освіти РДА.(19.12.2019)

 


Цікаво провела Тиждень математики вчитель Шелест К.А. Конкурси, випуск математичних газет, ребуси, кросворди і активність всіх учнів – підсумок тижня (01-05 квітня 2019 р.)

 

З перших днів січня цього року у Биковогребельській філії ОНЗ працює гурток «Юний художник», яким керує і навчає учнів відома українська  художниця  Тетяна Миколаївна Фокіна. Фарби, пензлі, палітри та інші матеріали для гуртківців придбав М.О.Денисов (ПІК "Ізола").  З’явилися  вже й перші проби пензля – учнівські картини, які засвідчують, що є в нашій школі майбутні художники …

 


До Дня української писемності та мови учні школи підготували сценки, виконували пісні, читали вірші та гуморески.  Фотографії перенесуть Вас у чудове свято, яке провели  наші учні 1 – 9 класів 09 листопада 2018 року разом з вчителем Н.І.Шелест.

 

19 жовтня 2018 р. збірна команда школи успішно виступила на першості району з шашок,шахів, настільного тенісу в Озернянській ЗОШ. Після напруженої боротьби  ЧЕМПІОНАМИ району стали у своїй віковій групі  Курінна Катерина (шашки) та Ільченко Олександра (настільний теніс), а Шевченко Анна завоювала бронзову медаль з шахів. Готував переможців до змагань Онопрієнко В.В.  Вітаємо переможців ! Молодці!

 

 

Під час осінніх канікул учні, члени гуртка « Живе слово», під керівництвом Я.І.Однорог провели чергові засідання. Говорити було про що, адже незабаром День української писемності та мови, а також свято до 155-ї річниці відкриття школи (1861 рік) в Биковій Греблі.  

В рамках Тижня рідного краю (19-25.09.2016) учні та дошкільнята знайомилися з історією рідного села, провели екскурсію до пам’ятників та обелісків. А завершився Тиждень виставкою малюнків «Моя рідна Бикова Гребля». Щороку учні нашої школи беруть активну участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». У 2015-2016 навчальному році 50% учнів школи прийняли активну участь і 71% з них показали добрі результати. Координатор шкільного етапу конкурсу К.А.Шелест та директор НВО В.В.Онопрієнко на загальношкільній лінійці вручили переможцям Сертифікати учасника конкурсу «Кенгуру».

 

  Учні – господарі в школі, а тому відбулися вибори голови учнівського самоврядування та його заступника. В результаті голосування перемогла Мар’яна Черненко (8 клас), а її заступником учні обрали Ірину Однорог (6 клас).

 

Члени гуртка «Юні музеєзнавці» (керівник Т.В.Бублій) ведуть пошук документів та матеріалів про Героя Соціалістичної Праці, доярку П.К.Скрипку. Про спільні трудові будні з героїнею на фермі розповіла гуртківцям О.С.Бодарацька. 

Гурток «Юні музеєзнавці» (керівник Т.В.Бублій) веде активний пошук документів та матеріалів про Героїв Соціалістичної Праці П.К.Скрипку та В.В.Окіпну, які жили і працювали в нашому селі для поповнення фондів шкільного музею.    Розпочато також пошук документів (через Інтернет) про односельчан, які в роки Великої Вітчизняної війни були нагороджені орденами та медалями.

 

 

 

На вулиці ще холодно, а в навчальній майстерні розквітли квіти, які виготовили гуртківці під керівництвом Н.А.Мороз.

 

 

Люблять свій гурток «Веселі смайлики» (керівник О.В.Плоденко) учні початкових класів. З намистинок «виростають» красиві квіти…