Під час осінніх канікул учні, члени гуртка « Живе слово», під керівництвом Я.І.Однорог провели чергові засідання. Говорити було про що, адже незабаром День української писемності та мови, а також свято до 155-ї річниці відкриття школи (1861 рік) в Биковій Греблі.  

В рамках Тижня рідного краю (19-25.09.2016) учні та дошкільнята знайомилися з історією рідного села, провели екскурсію до пам’ятників та обелісків. А завершився Тиждень виставкою малюнків «Моя рідна Бикова Гребля». Щороку учні нашої школи беруть активну участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру». У 2015-2016 навчальному році 50% учнів школи прийняли активну участь і 71% з них показали добрі результати. Координатор шкільного етапу конкурсу К.А.Шелест та директор НВО В.В.Онопрієнко на загальношкільній лінійці вручили переможцям Сертифікати учасника конкурсу «Кенгуру».

 

  Учні – господарі в школі, а тому відбулися вибори голови учнівського самоврядування та його заступника. В результаті голосування перемогла Мар’яна Черненко (8 клас), а її заступником учні обрали Ірину Однорог (6 клас).

 

Члени гуртка «Юні музеєзнавці» (керівник Т.В.Бублій) ведуть пошук документів та матеріалів про Героя Соціалістичної Праці, доярку П.К.Скрипку. Про спільні трудові будні з героїнею на фермі розповіла гуртківцям О.С.Бодарацька. 

Гурток «Юні музеєзнавці» (керівник Т.В.Бублій) веде активний пошук документів та матеріалів про Героїв Соціалістичної Праці П.К.Скрипку та В.В.Окіпну, які жили і працювали в нашому селі для поповнення фондів шкільного музею.    Розпочато також пошук документів (через Інтернет) про односельчан, які в роки Великої Вітчизняної війни були нагороджені орденами та медалями.

 

 

 

На вулиці ще холодно, а в навчальній майстерні розквітли квіти, які виготовили гуртківці під керівництвом Н.А.Мороз.

 

 

Люблять свій гурток «Веселі смайлики» (керівник О.В.Плоденко) учні початкових класів. З намистинок «виростають» красиві квіти…