З  нагоди відзначення Дня Соборності України (22.01.2020)  в школі   організовано та проведено ряд заходів: години спілкування «Діти єднають Україну», виховні заходи для учнів початкової школи,   перегляд документального фільму.  Відвідали учні шкільний музей, ознайомилися з історією Бикової Греблі з минулим та сьогоденням.

 


15 жовтня 2019 р. група учнів ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст. провели екскурсію в наш шкільний музей. Діти залишилися задоволені екскурсією.

 


 
Під час вивчення тем з історії та природи рідного краю, учні початкових класів відвідують шкільний краєзнавчий музей .(Січень 2019)

 


 Під час осінніх канікул до нас завітали учні 1 та 2 класів Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів на екскурсію. Відвідали шкільний музей, ознайомилися з школою та пам’ятниками Бикової Греблі. Знайомив   з експозицією музею та школою завідувач філії В.В.Онопрієнко. Залишилися задоволеними і збагатилися новими знаннями з історії рідного краю.

 


28    жовтня – День визволення України від нацистських загарбників.  З цієї нагоди  пройшла лінійка пам'яті з покладанням квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників загиблим у роки Другої світової війни  У шкільному музеї директор НВО Онопрієнко В.В. провів екскурсію, а учні-старшокласники розповіли про визволення села від фашистів, зачитали реферати про участь биковогребельців у тій страшній війні  та визначний внесок українського народу у Перемогу.

 


 Завершена підготовка школи-дитсадка до нового навчального року. 16 серпня до нас завітали заступник голови Білоцерківської РДА Ю.П.Устич та начальник відділу освіти РДА О.П.Кравченко. Директор НВО В.В.Онопрієнко розповів про виконані об’єми робіт, проблеми НВО (недостатньо комп’ютерів, заміна опалювального котла), а також ознайомив з роботою дитсадка, навчальних кабінетів, провів екскурсію в шкільний краєзнавчий музей. Почесні гості залишилися задоволеними станом підготовки НВО до нового навчального року.На виконання Указу Президента України  “Про відзначення у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над  нацизмом у Другій світовій війні”  з метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, в Биковогребельському НВО провели  урочисті лінійки, уроки мужності, інформаційні години, лекції, бесіди, тематичні уроки . Учні -   старшокласники фарбували пам’ятники, наводили санітарний стан, а учні початкових класів відвідали шкільний краєзнавчий музей, слухали розповідь директора НВО В.В.Онопрієнка, організатора шкільного музею, про участь биковогребельців у 2-й світовій війні, про нагороджених та загиблих. (Травень 2016 р.)

 

 

23 вересня 2015 рок в школі провели заходи до Дня партизанської слави. Учні ознайомилися в шкільному музеї з історією партизанського руху на Білоцерківщині, з розповіддю директора НВО В.В.Онопрієнка про сім’ю командира партизанського загону «Сокіл» З.Г.Шелеста. Учні постійно несуть шефство над партизанською могилою.

 

Члени гуртка «Юні музеєзнавці» (керівник Т.В.Бублій) ведуть пошук документів та матеріалів про Героя Соціалістичної Праці, доярку П.К.Скрипку. Про спільні трудові будні з героїнею на фермі розповіла гуртківцям О.С.Бодарацька.

 

09 жовтня 2013 року екскурсію в шкільний музей провели учні 2 класу Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( класний керівник Н.А.Трохимчук). Учні ознайомилися з експонатами, отримали відповіді на всі запитання. 
Завершився обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Експедиція проводилася у 16 номінаціях. За напрямом  «З попелу забуття» ПЕРШЕ місце завоювали вихованці гуртка «Юні музеєзнавці» Білоцерківського РБДЮТ за роботу «Життя прожити – не поле перейти». Гурток працює на базі Биковогребельського НВО, під керівництвом вчителя історії Тетяни Василівни Бублій.