8 травня 2019 р. на базі стадіону , що в смт.Терезине, відбулася першість Білоцерківського району з легкої атлетики, присвячена Олімпійському дню. Учасників змагань привітали голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Володимир Толочко, начальник районного відділу освіти Вікторія Бабенко. Програма змагань включала наступні види: біг на 60 м., 200 м.,  естафетний біг 4х100 м , стрибки у довжину з розбігу. Загалом у змаганнях взяли участь учні з 22 загальноосвітніх шкіл району.  Ми виступили по силі своїх можливостей. Задніх не пасли…

 

19 жовтня 2018 р. збірна команда школи успішно виступила на першості району з шашок,шахів, настільного тенісу в Озернянській ЗОШ. Після напруженої боротьби  ЧЕМПІОНАМИ району стали у своїй віковій групі  Курінна Катерина (шашки) та Ільченко Олександра (настільний теніс), а Шевченко Анна завоювала бронзову медаль з шахів. Готував переможців до змагань Онопрієнко В.В.  Вітаємо переможців ! Молодці!

 

16 травня 2018 р. на базі стадіону комунального закладу Київської обласної Ради Центру Олімпійської підготовки в селищі Терезине відбулася XXІХ Спартакіада з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Наші спортсмени виступили успішно, завоювавши 4 командне місце. Вітаємо !

  

Учні взяли активну участь у заходах, присвячених Дню захисника України та Дню козацтва.  Під час конкурсів, різноманітних змагань вони продемонстрували знання з історії козацтва, силу та ерудицію

 


Під час проведення Олімпійського тижня(7-15 вересня 2017 р.)учні брали активну участь у змаганнях, конкурсах, розвагах. Цікаво пройшла гра-естафета. Перемогла дружба.

 
Щоранку, перед початком першого уроку,  лунає ритмічна музика і розпочинається ранкова фіззарядка, яку проводять члени учкому Мовчан Карина та Однорог Ірина.(вересень 2017 р.)

 


 
У вільні від уроків хвилини учні нашої школи люблять спорт. Старшокласники піднімають штангу і гирі,  а також люблять зіграти партію в шашки чи настільний теніс.

 


 
До Дня українського козацтва учні-старшокласники провели вечір відпочинку «Козацькі забави». Хлопці і дівчата демонстрували силу, спритність, відповідали на запитання ведучої про звичаї та традиції козаків. Завершився вечір дискотекою.(13.10.2016 р.).Завершився Тиждень набуття здорових звичок казкою «Ріпка на новий лад» (07.10.2016 р.). Артисти довели дошкільнятам, учням, вчителям, щоб витягти Ріпку, потрібно мати силу і здоров’я, а щоб бути здоровим,  потрібно систематично займатися спортом !З 8 по 15 вересня 2016 року в школі проходив Олімпійського тиждень. Були проведені спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи та   Олімпійський урок. Учні 5-8 класів створили свої команди і провели спортивні змагання, в які включили естафети з обручем і скакалкою, м’ячами, провели  Олімпійську вікторину, прослухали бесіди про історію та сучасність Олімпійських ігор, яку провів директор НВО В.В.Онопрієнко.

 

  З 8 по 15 вересня 2016 року в школі були проведені спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи у рамках Олімпійського тижня. Учні 1-4 класів створили дві команди і провели естафети, рухливі ігри, прослухали розповіді про історію Олімпійських ігор та участь українських спортсменів в іграх у Ріо в 2016 році. Переможців нагородили Дипломами.Завершена підготовка школи-дитсадка до нового навчального року. 16 серпня до нас завітали заступник голови Білоцерківської РДА Ю.П.Устич та начальник відділу освіти РДА О.П.Кравченко. Директор НВО В.В.Онопрієнко розповів про виконані об’єми робіт, проблеми НВО (недостатньо комп’ютерів, заміна опалювального котла), а також ознайомив з роботою спортивного залу, дитсадка, навчальних кабінетів, провів екскурсію в шкільний краєзнавчий музей. Почесні гості залишилися задоволеними станом підготовки НВО до нового навчального року.

По різному можна провести шкільну перерву. Активно проводять час відпочинку учні нашої школи. Останнім часом особливої популярності набула рухливо-стрибкова гра «Резинка» Грають всі і на всіх перервах, адже рух – це здоров’я, стрибаючи, попереджуємо сколіози, розгальмовуємо всі наші органи, які повинні по 45 хвилин сидіти без лишніх рухів на уроці, ведемо активний спосіб життя.

 

  7 квітня – Міжнародний день здоров’я.  Учні  НВО прослухали цикл бесід про охорону здоров’я, особисту гігієну, попередження травматизму у побуті. А коли втомилися від повчань старших – вийшли на подвір’я школи і провели цікаві ігри, естафети, конкурси. А допомагали дітям веселитися Онопрієнко В.В., Васильчук Т.І., Тарасенко С.М.


  З 8 по 15 вересня тривав Олімпійський тиждень. Учні школи ознайомилися з історією Олімпійських ігор, провели міні-змагання з шашок, настільного тенісу.21 травня учні школи взяли активну участь у XХ
VІ Спартакіаді з легкої атлетики серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, присвяченої Олімпійському дню у Білоцерківському районі. Кожен учасник виступив в силу своїх можливостей, адже головне не перемога, а участь у святі спорту і здоров’я. Старти проходили в селищі Терезине.

 


Учні Биковогребельської школи  взяли активну участь у першості району з волейболу , про що розповідають фотографії....

 


Завершилася першість району з стритболу (3х3). Збірна команда школи взяла участь у першості, про що розповідають фотографії.

Відбулася першість району з футболу серед збірних команд шкіл. Наші футболісти вже в першій зустрічі зустрілися з майбутнім чемпіоном – збірною Озернянської ЗОШ № 1  і…  програли. Всі футболісти зіграли в міру своїх можливостей
  В Биковогребельському НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» з 08 по 15 вересня  були проведені спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи в рамках Олімпійського тижня.  А 11 вересня вчитель фізичної культури В.В.Онопрієнко провів Олімпійські уроки, на яких учні ознайомилися з історією, досягненнями українських спортсменів.
Завершується підготовка Биковогребельського НВО до нового навчального року: відремонтований  і пофарбований ігровий майданчик дитсадка, а снаряди шкільного стадіону набули кольорів Державної символіки…14 травня 2014 року в м.Біла Церква на стадіоні «Трудові резерви» команда нашої школи взяла участь у районній Спартакіаді з легкої атлетики.  Всі учні виступили в силу своїх можливостей.
Завершується санітарна очистка території НВО. Учні 7 класу наводять порядок на стадіоні.
                         
Зимова Олімпіада в Сочі – не лише для  олімпійців !                                                              

У школі вчитель фізкультури В.В.Онопрієнко провів з учнями бесіди про українських олімпійців, їхні досягнення і успіхи.А старшокласники демонстрували свою силу і витривалість у спортивному залі школи.
 

 

 

Підведено підсумки районної Спартакіади 2012-2013 навчального року. Наші спортсмени виступили успішно і завоювали ТРЕТЄ місце. Кубок отримав директор школи В.В.Онопрієнко на районному святі, присвяченому Дню фізкультурника 10 вересня 2013 року в м.Узин.


Триває тиждень фізкультури і спорту. Вчитель фізвиховання Онопрієнко Віталій Васильович провів  Олімпійський урок для учнів 1-4 класів та 5-9 класів, розповів про символи Олімпіад.

Таким був спортзал після аварії опалювальної системи.

А таким ми побачили його, коли  за кошти, які виділив  директор «МФ Модерн» С.М.Ступак,  проведено капітальний ремонт влітку 2011 року.

      Голова районної державної адміністрації А.Я.Немна, директор «МФ Модерн» С.М.Ступак та директор НВО В.В.Онопрієнко урочисто відкривають відновлений спортзал школи.

7 жовтня 2011 року на першості району з легкоатлетичного кросу збірна команда школи   завоювала ДРУГЕ командне місце.

 

21 жовтня 2011 року на першості району з футболу збірна команда школи   завоювала четверте командне місце.

 16  грудня  2011 року на першості району з баскетболу  збірна команда школи  
хлопців стала чемпіонами району, а дівчата завоювали друге командне місце.

 

Традиційними стали зустрічі з баскетболу між командами  учнів та працівників школи-дитсадка. Цього разу перемогли вчителі. Найбільше очок приніс команді-переможниці директор НВО Віталій Васильович.


   Успішно завершили   2011-2012 навчальний рік спортсмени нашої школи. За підсумками  районної Спартакіади школа завоювала ПЕРШЕ місце. Кубок за перемогу на районній педагогічній конференції одержав директор НВО, вчитель фізичної культури В.В.Онопрієнко.Нагороди переможцям Спартакіади вручали голова райдержадміністрації А.Я.Немна та заступник голови районної ради П.Л.Нужда.